TERE TULEMAST MEIE STUUDIOSSE

PARIM KOHT OMA ALBUMI SALVESTAMISEKS


Meie ruumides on 100-l ruutmeetril loodud võimalusterohke keskkond loometööks. Stuudio tehniline pool toimib läbi parima tarkvara ja digitaalse mikserpuldi, kus lisadena on võimalik kasutada erinevaid efektiprotsessoreid ja mikrofoni eelvõimendeid. Salvestamine toimub kõvakettale kuni 24bit/96 kHz resolutsiooniga. Täpsema kuulamis- ja miksimiskeskonna saavutamiseks on kasutatud erinevaid akustilisi lahendusi – helineelajaid, hajutajaid, bassilõkse jms. Sedasi saavutame helipildi, mis kõlab samamoodi nii stuudios kui tavalistes kuulamistingimustes.

100

ruutmeetrit
teie käsutuses

RUUM JA AKUSTIKA

Live stuudio

Mõeldud trummide ja teiste instrumentidega salvestamiseks, kus ruumi enda akustiline kõlapilt on hädavajalik. Live ruumis on võimalik korraga salvestada ka väiksemat ansamblit või orkestrit.

Vokaalstuudio

Mõeldud vokaali salvestamiseks, kus ruumi enda akustiline kõlapilt on oluline. Salvestamine toimub kõvakettale kuni 24bit/96 kHz resolutsiooniga. Tööks pildiga on foonika varustatud 55″ ekraaniga ja võimaldatud on ka pildi nägemine salvestusruumides.

Kontrollruum

Stuudio tehniline pool toimib läbi parima tarkvara ja Yamaha digitaalse mikserpuldi, kus lisadena on võimalik kasutada erinevaid efektiprotsessoreid ja mikrofoni eelvõimendeid.

Salvestusstuudio

Salvestamine toimub kolmes foonikast eraldatud akustiliselt ettevalmistatud ruumis, mis kõik on erineva akustilise määratlusega.